NOWOŚĆ!!!

System TeamWork® firmy Extron to kablowy system do współpracy zespołu pracowników z wykorzystaniem technik audiowizualnych, oferowany przez przodującego producenta branży AV w zakresie sterowania i interfejsów AV.

Przy projektowaniu systemu TeamWork® firma Extron zaczerpnęła z szerokiej gamy swoich rozwiązań, znanych na całym świecie z niezawodności, prostoty użytkowania oraz niskich kosztów eksploatacji. System TeamWork® jest w pełni konfigurowalny do potrzeb i wymagań użytkownika.


STANDARDOWE KONFIGURACJE SYSTEMU TEAMWORK®

TeamWork® 400 i TeamWork® 600 to w pełni skonfigurowane systemy współpracy dla 4 lub 6 użytkowników potrzebujących szybkiego i sprawnego przełączania sygnału HDMI i wyświetlenia ich na ekranie dużego monitora w sali konferencyjnej. System cechuje się  prostą i szybką instalacją do wykonania na nowych lub istniejących stanowiskach pracy. Dodatkowe akcesoria jak przyłącza stołowe Cable Cubby® seria 2 usprawniają pracę i zapewniają porządek w okablowaniu na stole konferencyjnym.


teamwork1.jpg
teamwork2.jpg

Nakablowy przycisk „SHOW ME"

Natychmiastowe przełączanie 4 lub 6 sygnałów HDMI !         Nowy standard pracy grupowej !

Podstawowe komponenty systemu TeamWork® to: przełącznik sygnału HDMI, kable HDMI z przyciskiem “Show Me”dla każdego użytkownika, procesor Extron IPLT PC1i , przyłącze Cable Cubby® serii 2. Istnieje możliwość konfiguracji systemu TeamWork®  dla sygnałów analogowych VGA i cyfrowych HDMI.

TeamWork.png
teamwork_hdmism_inclass_03r_600_lwg.jpg
Karta katalogowa systemu TeamWork®