projektowanie   integracja systemów AV   instalacje   budynki inteligentne KNX/EiB   multiroom
EUREKA profesjonalne systemy audiowizualne
Bose_QC20_GRI_TuneInToYourEnvironment_tcm139-77357.jpg
qc20i_video_03_image.jpg

Słuchawki douszne. Redukcja hałasu.

Lepszy dźwięk.

Te słuchawki możesz zawsze wziąć ze sobą, dokądkolwiek się udasz. Pierwsze douszne słuchawki z redukcją hałasu firmy Bose dają większą kontrolę nad sposobem słuchania we wszystkich warunkach. Powstrzymaj niepożądane dźwięki z zewnątrz dzięki pełnej redukcji hałasu. Albo wybierz tryb Aware i pozwól docierać niektórym dźwiękom z otoczenia — bez zdejmowania słuchawek ani przerywania słuchania muzyki z relistycznym dźwiękiem Bose®. Gdziekolwiek będziesz w ciągu dnia, dzięki słuchawkom QC®20 pozostaniesz w kontakcie, wsłuchując się w rytm muzyki i otoczenia.
Bose®          Słuchawki QuietComfort®20i  Acoustic Noise Cancelling

Bose_słuchawki_QC20i_a.jpg

Cena brutto:  PLN  1 299,00

🚚

Kolor :  ciepły szary

🏢

Skontaktuj się z nami

tel. (48 58) 620 92 65

Do sklepu:

Checkout
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_02.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_853x440_01.jpg

Zatrać się w muzyce


Słuchawki QC®20 pozwalają słuchać muzyki w zupełnie nowy sposób. Będziesz cieszyć się realistycznym, cyfrowej jakości dźwiękiem, niezagłuszanym przez zewnętrzny hałas, a także swobodą, jaką zapewnia douszna konstrukcja słuchawek. Końcówki StayHear+ fizycznie blokują część hałasu, podczas gdy technologia Acoustic Noise Cancelling® elektronicznie redukuje większość pozostałego hałasu. Tylko Ty i Twoja muzyka, nawet w głośnych miejscach.

Bose_słuchawki_QC20i_QC20i_YouInControl.jpg

Imponująca jakość dźwięku dzięki wyjątkowym technologiom Bose®

Zaawansowana redukcja hałasu pozwala słuchawkom rywalizować z dowolnymi pełnowymiarowymi słuchawkami

pełnowymiarowymi słuchawkami

Tryb Aware pozwala Ci słyszeć, co dzieje się wokół podczas słuchania muzyki

Długotrwały komfort noszenia i stabilność dzięki zastrzeżonym końcówkom StayHear®+

Dźwięk dostosowany do Twojego otoczenia


Są chwile, kiedy nie chcesz całkowicie odcinać się od otaczającego Cię świata. Kiedy przechodzisz przez ulicę lub czekasz na komunikaty na lotnisku, wtedy przydatny jest tryb Aware. Zamiast zdejmować słuchawki, po prostu naciśnij przycisk, aby słyszeć dźwięki z otoczenia bez przerywania odtwarzania muzyki. Część hałasu nadal będzie redukowana.

Dźwięk, któremu nie można się oprzeć


Poza tym wszystkim możesz cieszyć się realistycznym dźwiękiem Bose®. Dźwiękiem, którego nie spodziewasz się po słuchawkach dousznych. Nasza technologia TriPort® i aktywny korektor nadają muzyce głębię i balans, dzięki którym ścieżka dźwiękowa codziennie brzmi energicznie i świeżo. Do tego słychać wszystkie subtelne detale. Gdziekolwiek jesteś, Twoja muzyka jest w centrum uwagi.

Zaawansowana technologia końcówek słuchawek


Muzyki słucha się przyjemniej, kiedy nie musisz przejmować się słuchawkami. Zastrzeżone końcówki StayHear®+ są miękkie i pewnie dopasowane, więc nie trzeba ich wciskać do uszu. Końcówka w kształcie stożka pozwala na równomierne dopasowanie się jej do ucha, co zapewnia z kolei maksymalny komfort noszenia. Stanowi ona także delikatną barierę, która blokuje niepożądane dźwięki zewnętrzne

Bose_słuchawki_QC20i_c.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_b.jpg

Ty decydujesz


Wszystkie elementy sterujące masz w zasięgu ręki. Użyj przesuwanego przełącznika na module sterowania, aby włączyć lub wyłączyć redukcję hałasu. Wbudowany mikrofon/pilot obsługuje tryb Aware i odbieranie/kończenie połączeń. 2-przyciskowy pilot (model QC®20) został zaprojektowany do użytku z telefonami z systemami Android i Windows oraz BlackBerry. 4-przyciskowy pilot (model QC®20i) został dostosowany do iPhone'a lub iPoda, zapewnia możliwość sterowania muzyką i obsługuje polecenia głosowe.

2-przyciskowy pilot »

Bose_QC20_Compare_Closeup_1.gif

4-przyciskowy pilot »

Bose_QC20_Compare_Closeup_2.gif

Akumulator


Przyjazny dla środowiska, wbudowany akumulator litowo-jonowy (znajdujący się w module) ładuje się do pełna w zaledwie dwie godziny przy użyciu dołączonego kabla USB i umożliwia odtwarzanie przez 16 godzin po jednokrotnym naładowaniu. Wskaźnik akumulatora pokazuje stan naładowania. Nawet jeśli akumulator wyczerpie się, muzyka będzie nadal odtwarzana z jakością taką samą, jak w przypadku zwykłych słuchawek dousznych.


Kiedy nie używasz słuchawek i kabli, przechowuj je w dołączonym pokrowcu.

Zdjęcia zamieszczone na tej stronie mogą przedstawiać inny model niż wybrany.

Bose_słuchawki_QC20i_GRI_RechargeableBattery.jpg
Bose_słuchawki_QC20i_1.jpg
qc20i_video_01_image.jpg