projektowanie   integracja systemów AV   instalacje   budynki inteligentne KNX/EiB   multiroom
EUREKA profesjonalne systemy audiowizualne


Niko osprzęt elektryczny


Wyłączniki i przyciski produkowane przez firmę Niko łączą łatwość obsługi, komfort i design. Zostały zaprojektowane we współpracy z projektantami, architektami, instalatorami i użytkownikami końcowymi. Na każdym etapie procesu projektowania braliśmy pod uwagę ich specyficzne potrzeby. Na przykład, aby skrócić czas montażu przez instalatora, wszystkie zaciski znajdują się po tej samej stronie gniazda. Tak można otrzymać izolację wszystkich przewodów o tej samej długości. W celu osiągnięcia przyjemności z przełączania, wszystkie wyłączniki i przyciski zostały poddane szeroko zakrojonym testom przez użytkowników.


Wygląd produktów do przełączania firmy Niko występuje w różnych wariantach obudów. Ze wszystkich powierzchni Niko promieniuje ponadczasowy design, produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów. Możesz wybierać z serii Niko Pure, Niko Intense, Niko Original a Niko Mysterious. W zależności od materiału, z którego wykonana jest ramka, dostępne są od pojedynczej do pieciokrotnej. Można eksperymentować i łączyć różne kolory i rodzaje ramek oraz obudów wewnątrz, dokładnie tak jak sobie to wyobrażacie. Czy jesteś już zmęczony starymi wyłącznikami i przyciskami? Żaden problem. Dzięki uniwersalnemu mechanizmowi montażu podtynkowego można łatwo zmienić zewnętrzną lub wewnętrzną płytkę.


Kiedy powie się wyłącznik, każdy od razu wyobrazi sobie włączanie i wyłączanie światła. Ale wyłączniki i przyciski potrafią zrobić o wiele więcej. Możesz dzięki nim kontrolować ogrzewanie, wentylację, rolety, a nawet drzwi garażowe i nie jest to wszystko. Miejsce, w którym będzie używany wyłącznik (wewnątrz lub na zewnątrz), należy również wziąć pod uwagę przy wyborze. Zatem w ofercie Niko znaleźć można odpowiedni dla każdej aplikacji wyłącznik.


Strona producenta: http://www.niko.eu